Profesionalūs „Grožio paslaptys“, makiažo (visažisčių/tų) kursai Klaipėdoje, Kretingoje

REGISTRUOTIS

Planuojamos kursų datos

Informacija ir registracija telefonu:  Tel.: +37067868888.

Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti drauges/us, pažįstamas/us ar kaimynes/us. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o svarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones!

Kursų trukmė: 25 val.
Kaina grupėje 4 ir daugiau – 290 €. (medžiagų kaina įskaičiuota).
Grožio meno, makiažo kursų komercinio pasiūlymo Klaipėdoje, peržiūra ir atsisiuntimas internetu.
Kaina individualiai – 730 €. (medžiagų kaina įskaičiuota).
Kursai vyksta 2-3 kartus per savaitę po 2-3 val., apie mėnesį laiko.

Baigusiems kursus išrašome sertifikatą.
Sertifikato išrašymas užsienio kalba – 30 €.
Tik Išlaikiusiems egzaminą, įgyjama Vizažistės kompetencija.

Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.
Identifikavimo kodas 84812
Programos kodas 220011015

https://youtu.be/_7SjfPh26PY
Programa:
Teorinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą:
Makiažo priemonės ir įrankiai,
Makiažo atlikimo eiliškumas,
Makiažo tipai bei jų paskirtys (dieninis, vakarinis, dalykinis, nuotakos, šventinis, foto, teminis, scenos),
Veido bruožų koregavimo principai, šešėliavimas, maskavimas, antakių korekcija, spalvos bei jų pritaikymas ir derinimas.
Mokoma klijuoti dirbtinius elementus.
Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami.
Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį.
Mokoma su įvairiomis profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais.
Naudojama profesionali SLA Paris; NOUBA (Italija); Make UP Atelier Paris (Prancūzija); kosmetika.
Išduodama NOUBA – nuolaidų kortelė profesionaliai kosmetikai įsigyti ir Nouba sertifikatas.

Kosmetika – Tai išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys. Mados pasaulyje kosmetikos makiažo produktų kompanijos būtų neabejotinos haute couture žvaigždės, automobilių salone – prabangūs limuzinai, o kosmetikos industrijoje yra pasaulio grožio sostinėse pripažintas prekės ženklas, žavintis estetikos gurmanus. Pasaulio makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę. Novatoriški sprendimai, diktuojantys madas. Makiažo linijos kūrėjai siūlo išskirtinius produktus, kuriuose visos detalės pažymėtos aukščiausios kokybės ženklu – pradedant medžiagų ir gamybos būdų pasirinkimu, baigiant nuostabiai elegantišku pakuotės dizainu. Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra dar vienas ryškus makiažo linijos bruožas. Pavyzdžiui, įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą. Išskirtiniai makiažo linijos bruožai: Gaminama specialiai klientui. Kosmetikos produktai pradedami gaminti tik gavus užsakymą, todėl garantuojama, kad klientas nusipirks 100 % šviežią kosmetiką. Tai rankų darbas. Kosmetika gaminama rankomis – taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė. Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio… Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrinai visą dieną. Ir naujovę kosmetikos pasaulyje – neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.
Išskirtinė spalvų gama. Specialios pigmentų apdorojimo technologijos kosmetikos gaminiams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas – tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas blakstienoms. Beje, indigo spalvos blakstienų tušas dar niekada nebuvo toks ryškus, kaip gaminami aukščiausios kokybės gaminiai… Tausoja sveikatą. Gamintojai atidžiai parenka kosmetikos produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai.

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.

REGISTRUOTIS

KONTAKTAI IR REKVIZITAI
​Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045,
Įmonės buveinės adresas: Klaipėda, Taikos pr. 38-107, LT-91218
​Telefonas: 370 46 380703 Tel. Mob.: +370 678 68 888 El. paštas: info@vev.lt