„Savęs pažinimo“, makiažo kursai Klaipėdoje, Kretingoje


REGISTRUOTIS

Informacija ir registracija telefonu: Dėstytoja – Visažistė, Vilma Andriulienė Tel.: +37069803934

Kiekviena moteris turi savų paslapčių kaip atrodyti puikiai. Tačiau neretai net tos moterys, kurios iš pažiūros spinduliuoja begaliniu pasitikėjimu savimi, žvelgdamos į savo atvaizdą veidrodyje nėra absoliučiai patenkintos savimi. Pripažinkime, visos norime atrodyti gražiai, mokėti paryškinti savo veido privalomus bei paslėpti trūkumus, patikti ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tad mūsų tikslas – padėti Jums pažinti save, išmokyti Jus gražinti save ne tik kiekvieną dieną, bet ir puikiai atrodyti ypatingomis progomis. Išmokę visas grožio subtilybes Jūs ne tik sulauksite daugiau aplinkinių dėmesio, bet įsigysite ir du naujus draugus: veidrodį bei kosmetikos priemones, kurie tarnaus Jūsų grožiui.

Kursų trukmė: 9 val.
Kaina grupėje 4 ir daugiau – 120 €.
Kaina individualiai – 240 €.
Kursai vyksta 3 kartus per savaitę po 3 val.
Baigusiems kursus išrašome sertifikatą.
Sertifikato išrašymas užsienio kalba – 30 €.

Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre. Identifikavimo kodas 84812 Programos kodas 220011015

Kursai skirti moterims ir merginoms, norinčioms sužinoti ir išmokti viską kaip pasidaryti makiažą sau. Jus sužinosite apie veido formas bei jų koregavimą, bruožų išskirtinumą, kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti privalomus, apie spalvas ir jų derinius-tinkančius Jums labiausiai. Taip pat išmoksite teisingai pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, sužinosite jų paskirtį.
Kursų programa:
1. Veido paruošimas.
2. Antakių korekcija.
3. Veido bruožų korekcija.
4. Maskavimo ypatumai.
5. Makiažai-dieninis, šventinis-vakarinis.

Kursų metu reikia turėti savo priemones ir šepetėlius, nes galėsime aptarti kaip su turimomis priemonėmis ir įrankiais galite pasidaryti tobulą makiažą, patarsime kokių priemonių trūksta Jūsų krepšeliui.
O jei neturite priemonių, nenusiminkite-turėsite galimybę išbandyti profesionalią dekoratyvinę kosmetiką NOUBA, bei įsigyti produktų už specialią kursų kaina.

Kosmetika NOUBA – išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys.
Mados pasaulyje NOUBA būtų neabejotina haute couture žvaigžde, automobilių salone – prabangus limuzinas, o kosmetikos industrijoje NOUBA yra pasaulio grožio sostinėse pripažintas prekės ženklas iš Italijos, žavintis estetikos gurmanus. NOUBA yra Italijos makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę.

Novatoriški NOUBA sprendimai, diktuojantys madas.
NOUBA makiažo linijos kūrėjai siūlo išskirtinius produktus, kuriuose visos detalės pažymėtos aukščiausios kokybės ženklu – pradedant medžiagų ir gamybos būdų pasirinkimu, baigiant nuostabiai elegantišku pakuotės dizainu. Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra dar vienas ryškus NOUBA makiažo linijos bruožas. Pavyzdžiui, NOUBA įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą.

Išskirtiniai NOUBA makiažo linijos bruožai:1
Gaminama specialiai klientui. NOUBA kosmetikos produktai pradedami gaminti tik gavus užsakymą, todėl garantuojama, kad klientas nusipirks 100 % šviežią kosmetiką.
Rankų darbas. NOUBA kosmetika gaminama rankomis – taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė.
Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški NOUBA kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio… Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrinai visą dieną. Ir naujovę kosmetikos pasaulyje – neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.
Išskirtinė spalvų gama. Specialios pigmentų apdorojimo technologijos NOUBA kosmetikos gaminiams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas – tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas blakstienoms. Beje, indigo spalvos blakstienų tušas dar niekada nebuvo toks ryškus, kaip gaminamas NOUBA…
Tausoja sveikatą. NOUBA gamintojai atidžiai parenka kosmetikos produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai. Be to, liepą pasaulinei grožio rinkai NOUBA pristatys revoliucinį sprendimą – „Žaliosios linijos“ produktus – dekoratyvinę kosmetiką be parabenų.
Nuostabus itališkas dizainas. Vos paėmus bet kurio NOUBA gaminio pakuotę pajusite ten slypinčią rafinuotą eleganciją, skirtą būtent Jums.

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.

REGISTRUOTIS

KONTAKTAI IR REKVIZITAI
​Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045,
Biuras: Klaipėda, Taikos pr. 38-107, LT-91218
​Tel. Mob.: +370 678 68 888 El. paštas: info@vev.lt